Ebu Ubeyde’den tüm İslam alemine Mescid-i Aksa çağrısı: Şehitlerimiz…

Son dakika Ebu Ubeyde haberleri: İsrail’i, Filistin ve Gazze Şeridi’ndeki katliam saldırıları hız kesmeden devam ederken Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde İslam alemine yeni bir çağrı yaptı.

Ebu Ubeyde’nin açıklamaları şu şekilde:

‘BU SAVAŞ TÜM DÜNYAYA YENİ YOL ÇİZİYOR’

Savaşın 6. ayına girmemize rağmen bu terörist işgal ordusu hala katliamlarına devam ediyor. Bu savaş tüm dünyaya yeni yol çiziyor ve artık etkisi sadece Gazze’ye değil tüm ülkelere dokunacaktır. 

Uluslararası toplumun köhne yasaları, Amerikan yönetiminin etkisi altındaki adaletsizliği ve saldırganlığı korumak için tasarlanmıştır.

‘154 GÜNDÜR İŞGALCİ ORDUYA KAYIPLAR VERDİRİP, ÖLDÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ’

7 Ekim’in en büyük nedenlerinden biri siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa’ya olan tavrıdır. 154 gündür bu işgalci orduya kayıplar verdirip askerlerini ve komutanlarını öldürmeye devam ediyoruz.

EBU UBEYDE’DEN TÜM İSLAM ALEMİNE MESCİD-İ AKSA ÇAĞRISI

Ramazan ayını cihat içinde aslanların olduğu bir dönemde giriyoruz. Siyonistler Mescidi Aksaya hiçbir önem göstermiyor ve Müslümanların tepkisinden korkmuyorlar.

Tüm ümmetin fertlerine sesleniyoruz, Mescid-i Aksa’ya için ayağa kalkın tepkinizi gösterin ve ona sahip çıkın.

‘BAŞTA İSLAM ÜLKELERİ TÜM DÜNYA ÇOCUKLARIN AÇLIKTAN ÖLMESİNİ İZLİYOR’

Mücahitlerimiz, tüm noktalarda yüksek moral ve benzersiz bir mücadele ruhuyla siyonist-ABD saldırganlığına karşı direnişe devam ediyor. Başta İslam ülkeleri tüm dünya çocukların açlıktan ölmesini izliyor. Kimileri de düşmanla gizli anlaşmalar yapıyor.

‘TÜM ŞEHİTLERİMİZE SELAM OLSUN, İSLAM ÜMMETİNİN UTANCINI VE ACZİYETİNİ SİLİYORLAR’

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x